2012. június 7., csütörtök

Első alkalom – 06.02.


És eljött bizony – az első hivatalos alkalom is lezajlott, akkor kövesse a képes beszámoló, ahogy a múltkor is. Érdekes, hogy az ismerkedős találkozó lezárásakor mennyire hosszúnak tűnt az a két hét, és mégis nagyon gyorsan elrepült - időközben a meteorológiai nyár is beköszöntött, amiből ezúttal ugyan nem sokat éreztünk, de valamivel csak hozzájárult a hangulathoz, amit tisztességesen hoztatok most is, köszönet érte! 



 
Igaz, létszámban kissé elmaradtunk az ismerkedő alkalomhoz képest, de ez nem állta útját a lendületes kezdetnek – sőt talán jól is jött, mivel az első alkalomra tartogatott tematikánk egyik legfontosabb pontja éppen a szabályok (például a késésekkel és hiányzásokkal kapcsolatos szabályok) meghozatalát célozta meg, amit rátok bíztunk. 



 
 és szemlátomást derekasan dolgozott mindkét csapat





És az eredmény:


vajon mit takarhat a "szerencsekártya", ami a késésért jár? Nemsokára kiderül. :)

A szabályok meghatározása mellett persze most is játszottunk, hát hogyne tettük volna – különben hogy derül ki, hogy szobroknak sem vagytok utolsók? :)



...valamint hogy a kérdezgetés sem megy rosszul, vagy ha épp döccen is olykor, mindenképpen nevettet.



- persze ne féljetek gyakorolni, mármint: ha kérdésetek van, tegyétek fel, ha kérésetek, ne titkoljátok - van ám nekünk oldalunk a facebookon, amit látogassatok csak bátran! 

Ne feledjétek, a következő alkalom szombaton, tehát június 9-én lesz, igen, délelőtt tíztől - várunk titeket! 

2012. május 26., szombat

Ismerkedtünk! (05.19. 2012)


Kicsit váratott magára ez a bejegyzés, valóban, és az eddig szunyókáló Point of View blognak is épp ideje volna magához térni most, hogy van miről beszámolnia, hiszen előző szombaton végre sor került az első találkozónkra, amit még a program  kezdetét megelőző, amolyan nulladik alkalomnak szántunk külön azzal a nem titkolt szándékkal, hogy ismerkedjünk - a programmal, a helyszínnel,  a módszerrel, de legelsősorban egymással.  

A délelőtt ugyan nem indult teljesen zökkenőmentesen, a program helyszíne félénken elbújt egy zöld kerítés mögé, a zöld kerítés meg egy filmforgatás mögé, végül azonban így vagy úgy mindenki megtalált minket, szóval el is kezdhettük az ismerkedést. 


 Ilyen udvariasan ültetek.

Miután röviden bemutatkozott nektek az Együttható Egyesület és a Motiváció Alapítvány, rajtatok volt a sor - szemlátomást szívesen szóltatok magatokról egy-két-sok szót , és nem jöttetek zavarba, aminek igazán örültünk – no nem  pusztán azon nyilvánvaló okból, hogy már amúgy is felettébb kíváncsiak voltunk rátok, és nem is csak azért, mert általában mi is jó sokat beszélünk :) , hanem mert hogyan is nélkülözhetnénk a rátermettséget pont egy színjátszó program során? 

(Persze azért bevallhatom, hogy lelkesedés mellett nekünk is ott lapult pár verejtékcsepp a tenyerünkben,  de ez utóbbit hamar felszárította a kiváló légkör. )



A formális ismerkedést követően (habár ezen felül még szerét ejtettük annak is, hogy egyenként is elbeszélgessünk veletek) kezdődhetett a játék – a gyertyákkal és a rajzszögekkel egy kicsit ugyan gondolkodóba ejtettünk titeket, de hamar elboldogultatok vele, lám:


 És lőn csapatmunka!

És hogy mit tudunk kezdeni egy nagy szatyor kockával? Na? :)



Egyebek mellett rájöhetünk arra, hogy - saját előfeltevéseinkkel szemben - mire is vagyunk képesek valójában, és hogy valami ilyen is megtörténhet:


 
És ez még csak a kezdet. :)

Mosolygósan és felszabadult hangulatban zártuk le legelső találkozónkat, amit visszajelzéseitek alapján minden bizonnyal ti is élveztetek. Köszönjük mindnyájatoknak a részvételt és az aktivitásotokat, és ne feledjétek – június 2-án szombaton, a program első alkalmán újból várunk titeket!


(És addig is látogassátok meg oldalunkat a facebookon, mert olyan is van ám : http://www.facebook.com/pages/Point-of-View-N%C3%A9z%C5%91pont/226304580791957 - tetszikelni, megosztani, kommentelni, vagy csak nézegetni – ér, és érdemes is :) )
 



2012. május 6., vasárnap

MÉG LEHET JELENTKEZNI!


A határidőt meghosszabítottuk május 15-ig még lehet lehet jelentkezni. Aki már jelentkezett:
Május 19-én (ez egy szombat) 10 órára várunk szeretettel a Motiváció Alapítványhoz. Cím: 1055 Budapest, Honvéd utca 22., a bejárat azonban a Markó utca 11 felől van. Egy zöld kerítés, mögötte az udvarban, hátul. Kényelmes ruhában gyere!

Erről természetesen kaptok hamarosan hivatalos értesítést is, e-mailben és postai úton. A mellékletként küldött dokumentumokat (18 év alattiak esetén Szülöi belegyező nyilatkozat, és adatvédelmi nyilatkozat) mindeképpen hozzátok magatokkal!